O nas

 

Firma ACME jest wyspecjalizowanym wykonawcą posadzek w oparciu o systemy żywiczne. Posiadamy ponad 12-letnie doświadczenie, zdobywane zarówno w kraju, jak i za granicą. Na swoim koncie mamy realizację ponad 1,8 miliona metrów kwadratowych posadzek.

Specjalizujemy się w posadzkach żywicznych dla przemysłu. Początkowym etapem współpracy jest rozpoznanie potrzeb klienta i doradztwo w wyborze odpowiedniego rodzaju podłoża. Pod uwagę brane są panujące w zakładzie warunki temperaturowe, obciążeniowe, antypoślizgowe oraz kwestia utrzymania czystości.

Wychodząc naprzeciw specyficznym wymaganiom klientów, ACME dostosowuje swoje działania do obostrzeń i regulacji BHP, związanych zarówno z kwestią ubioru, jak i poruszania się po zakładzie, zabezpieczania wrażliwych maszyn oraz stosowania środków zapobiegających zabrudzeniom czy zapyleniom.

Planowanie realizacji zleceń obejmuje zapewnienie odpowiedniej liczby pracowników, sprzętu oraz bieżące raportowanie postępów prac. Dzięki dbałość o najdrobniejsze szczegóły i elastyczności w kwestii terminów, w wielu zakładach ACME jest już stałym wykonawcą posadzkowych systemów żywicznych.

Co robimy?

 

Firma ACME jest partnerem w dziedzinie wykonawstwa i serwisowania posadzek na bazie żywic epoksydowych, poliuretanowych, metakrylowych, winyloestrowych, akrylowych oraz mineralnych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zespołu oraz bogatej bazie sprzętowej, ACME oferuje szeroki wachlarz rozwiązań oraz produktów dostosowanych do najbardziej restrykcyjnych norm dotyczących produkcji, higieny, bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska.

Niezależnie od profilu działalności klienta oraz od tego, czy wymagane jest wykonanie nowego podłoża, czy renowacja obecnego, specjaliści ACME dostosowują rozwiązania spełniające każde – nawet najtrudniejsze – wymagania.

Przemysł

 

Firma ACME zdobyła doświadczenie dzięki wieloletniej współpracy z przedsiębiorstwami reprezentującymi różne gałęzie przemysłu. Nasz zespół specjalizuje się w doborze systemów posadzkowych do często ekstremalnych warunków panujących w strefach produkcyjnych.

Wibracje maszyn, obciążenia termiczne, chemiczne i mechaniczne, ruch wózków i pracowników, produkcje mokre, suche, tłuste, skrajnie niskie lub wysokie temperatury w pomieszczeniach, bardzo krótki czas realizacji oraz różnego typu uszkodzenia podłoża. Oto wyzwania, przed którymi stajemy na co dzień.

Wymiana, modernizacja czy naprawa posadzki w tak trudnych warunkach wymaga wiedzy i specjalistycznego podejścia. Umiejętność doboru odpowiedniej technologii oraz współpraca z wiodącymi dostawcami żywic, pozwala ACME skutecznie zrealizować każdy rodzaj zlecenia.

Serwisowanie

 

Zajmujemy się również naprawą istniejących posadzek. Usługi serwisowe ACME skutecznie niwelują uszkodzenia utrudniające ruch wózków, czy serwisu sprzątającego, a także powstrzymują degradację podłoża przez wnikającą wodę lub styczność z substancjami chemicznymi.

ACME oferuje szeroki zakres usług serwisowych, w tym:
• wypełnienie ubytków na ciągach komunikacyjnych, gdzie wymagana jest szybka naprawa
• serwis posadzek w mrożniach, gdzie temperatura osiąga do -30o C
• wymiana kratek oraz kanałów liniowych
• malowanie ścian żywicami wodorozcieńczalnymi
• wypełnianie dylatacji
• stabilizacja płyt iniekcjami cementowymi lub żywicznymi
• malowanie oznaczeń poziomych oraz pionowych wewnątrz lub na zewnątrz budynków

Nasi Partnerzy

TOP